Разпределение по класове – присъствено обучение

Списъците и преподавателите могат да претърпят промяна в следващите 1-2 седмици

За разписанието на часовете вижте тук :

Разписание

Моля, прочетете упътването за приложението SPOND, което използва БНУ „Родна реч“. То се намира тук :

Всички деца са регистрирани в програмата SPOND. Родителите им са получили на имейлите си (имейлите, посочени във формуляра за записването на детето) покана да се присъединят към съответната група в SPOND. Името на групата е класът на детето. Ако децата са повече, за всяко дете се получава отделна покана, освен в случаите, когато децата са в един и същи клас. При проблем, пишете на info@bgschool.no .

1 клас (Гергана Дучева и Елена Димитрова, през седмица)

Елена Бонева Гандрюд
Даниел Липчев
Виан Марие Кондова
Едис Руменов Мандев
Матиас Любомиров Пеев
Ивайла Драганова Гошева
Хелен Орлинова Огнянова
Стефан Вълчев Хиген
Емил Пламенов Гулев
Таралд Луне Ненов
София Луне Ненов
Виктория Росенова Теофилова
София Иванова Таскова

2 клас (Виолета Иванова и Бергюл Рамадан, през седмица)

Лилиан Хаагенсен
Себастиан Хаагенсен
Велизар Благовесов Боров
Райян Поюков
Софие Яппe Илиева
Ивет Миленова Ячева
Дениса Свиленова Щерева

3 клас (Виолета Иванова и Бергюл Рамадан, през седмица)

Нора Радкова Люнд
Даниел Кондов
Евгений Патрик Микалсен
София Александрова Петрова
Толга Айхан Шукри

4 клас (Жасмина Средкова)

Евлоги Николаев Кондузов
Весела Викторова Балиева
Пламена Пламенова Гулева
Аннабел Антоан Чакърова

5 клас (Елена Димитрова)

Александър Вазов
Лидия Спасов
Дария Руменова Мандева
Ален Николаев Кондузов
Денис Алилов Бабаасанов
Даниела Руменова Кутрева
Серпил Айхан Шукри 
Ямур Мухаремова

7 клас (Жасмина Средкова)

Елица Радостинова Тодорова
Любомир Спасов
Анелия Събинова Жижовска
Александър Руменов Жижовски
Магдалена Иванова Митева
Звездомир Пламенов Такев
Бойко Росенов Теофилов

10 клас (Жасмина Средкова и Бергюл Рамадан)

Мартин Борисов Карабельов
Тани Ивайлов Горанов
Лео Ивайлов Горанов
Адриан Георгиев Георгиев